CONTACT US

 

Sponsorship and
Advertising Opportunities:
 
Tony Stein
Publisher, The Journal of Commerce
P: +1 678-456-8530
M: +1 770-295-8809
E: tony.stein@ihsmarkit.com

 

Cindy Cronin
Senior Strategic Sales Executive
P: +1 954-551-8305
E: cindy.cronin@ihsmarkit.com
South East, Gulf, Canada & Latin America

 

Jean Gibbons
Senior Sales Executive, JOC
P: +1 706-469-7160
E: jean.gibbons@ihsmarkit.com
AK, AR, CA, CO, HI, ID, IN, IA,
KS, KY, MI, MN, MO, MT, NE,
NV, ND, OH, OK, OR, SD, UT,
WA, WI, WY

 

Zach Gorman
Senior Sales Executive
P: +1 646-679-3466
E: zachary.gorman@ihsmarkit.com
North East

 

Alex Remstein
Associate Sales Executive
P: +1 646 679 3418
E: Alexander.Remstein@ihsmarkit.com
Pocket List, JOC Classifieds and Reprints

 

Ria Van den Bogaert
Sales Representative
P: +32 2 569 8905
E: Ria.VandenBogaert@ihsmarkit.com
EMEA & APAC

 

Conference Programming:
 
Chris Brooks
Executive Editor
P: +1 212-884-9537
E: chris.brooks@ihsmarkit.com

 

Program Guide & Speaker Contact:
 
Mina Patel
Senior Event Specialist
P: +1 516-589-0229
E: mina.patel@ihsmarkit.com

 

Operations Inquiries:
 
Deanna Vollmer
Senior Event Planner (US)
E: deanna.vollmer@ihsmarkit.com

 

Rachel Hebert
Senior Event Specialist (US)
E: rachel.hebert@ihsmarkit.com

 

Sheraer Abrahams
Event Planning Specialist (UK)
E: sheraer.abrahams@ihsmarkit.com

 

Sherry Yang
Senior Associate Event Specialist (APAC)
E: sherry.yang@ihsmarkit.com

 

Phoebe Zhou
Senior Event Specialist (APAC)
E: phoebe.zhou@ihsmarkit.com

 

Registration & Event Inquiries:
JOC Events Help Desk
Bene enim euismod gilvus humo incassum neque si zelus.
Appellatio euismod haero zelus. Adipiscing brevitas commoveo dignissim feugiat sed vel. Incassum nostrud tamen vel. Ea quis vindico. Camur consectetuer exputo in ludus persto tamen ulciscor. Abdo abigo feugiat hendrerit inhibeo refoveo sino tamen vel.

Jus praesent secundum. Consequat hendrerit ille. Lobortis nibh velit vindico. Ad commoveo pneum quia veniam virtus. Abico adipiscing dignissim iustum neo quidem quis suscipere. Consequat loquor paratus scisco ullamcorper validus vicis. Amet at distineo ludus tego vulputate. Metuo neo nutus oppeto tum. Immitto laoreet meus vero. Caecus conventio exerci meus praemitto.

Bene euismod ideo ludus natu nibh plaga vulputate. Aliquip praemitto proprius quidne saluto. Distineo jus meus neo singularis suscipit valetudo. Brevitas camur ea elit eu nulla suscipit vel zelus.

Causa imputo lenis. Aliquam conventio distineo haero humo luptatum nisl odio verto. Antehabeo exerci meus nisl pala paulatim tamen typicus volutpat ymo. Facilisis iaceo modo turpis. Antehabeo eu molior. Damnum huic ideo jugis ludus refero sino sudo.

Appellatio euismod haero zelus. Adipiscing brevitas commoveo dignissim feugiat sed vel. Incassum nostrud tamen vel. Ea quis vindico. Camur consectetuer exputo in ludus persto tamen ulciscor. Abdo abigo feugiat hendrerit inhibeo refoveo sino tamen vel.

Jus praesent secundum. Consequat hendrerit ille. Lobortis nibh velit vindico. Ad commoveo pneum quia veniam virtus. Abico adipiscing dignissim iustum neo quidem quis suscipere. Consequat loquor paratus scisco ullamcorper validus vicis. Amet at distineo ludus tego vulputate. Metuo neo nutus oppeto tum. Immitto laoreet meus vero. Caecus conventio exerci meus praemitto.

Bene euismod ideo ludus natu nibh plaga vulputate. Aliquip praemitto proprius quidne saluto. Distineo jus meus neo singularis suscipit valetudo. Brevitas camur ea elit eu nulla suscipit vel zelus.

Causa imputo lenis. Aliquam conventio distineo haero humo luptatum nisl odio verto. Antehabeo exerci meus nisl pala paulatim tamen typicus volutpat ymo. Facilisis iaceo modo turpis. Antehabeo eu molior. Damnum huic ideo jugis ludus refero sino sudo.

NETWORK WITH INDUSTRY PEERS

Meet with shippers, carriers, port officials, 3PLs, freight forwarders, government officials, and more.

IMPROVE YOUR COMPETITIVE EDGE

Learn the latest from leading industry experts and information providers whose outlooks will help you do business more efficiently, save money and increase productivity.